Новий магістерський курс з міжкультурної комунікації14 Грудня 2015р.

10 грудня 2015 р. кафедрою іноземних мов факультету МЕіМ розпочато викладання міждисциплінарного курсу «Міжкультурна комунікація» для майбутніх магістрів спеціальності «Економічні відносини» (спеціалізація «Міжнародна економіка»).

Курс дає студентам унікальну можливість розвинути розуміння поняття міжкультурної комунікації та усвідомити її значення для ведення сучасного бізнесу. У процесі викладання передбачається дослідити взаємозв’язок між лінгвістикою, міжкультурним менеджментом, соціальною психологією, міжкультурною комунікацією і т.д.

Курс зосереджує увагу на концепції культури та впливу, який можуть мати культурні відмінності на комунікацію; охоплює різні теорії культури та комунікації, культурні системи та сфери; акцентує увагу на мові та організаційних стратегіях, що сприяють розвитку міжкультурних зв’язків.