20 лютого 2016 року в приміщенні Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету відбувся науково-методичний семінар02 Березня 2016р.

(CreativeELE. Jornadas de Innovación didáctica.Primera edición.) для викладачів іспанської мови, організований Асоціацією іспаністів України за підтримки Посольства Іспанії в Україні. У заході взяли участь викладачі університетів Аліканте (Іспанія), Віго (Іспанія), Києва, Львова, Херсону, Дніпропетровська та інших міст України. В ході дискусії обговорювались такі теми:

1. «Використання рідної мови при вивченні іноземної. Чи існує необхідність переходити на рідну мову на заняттях з іноземної мови?»

2. «Моральна і психологічна компетентність та особистісні якості  викладача іноземної мови».

3. «Використання відеоматеріалів у вивченні іноземної мови. Переваги та недоліки, пов’язані з їх застосуванням».

У семінарі взяли участь доцент кафедри іноземних мов факультету МЕіМ  Васильєва Тетяна Олександрівна та старший викладач кафедри іноземних мов факультету МЕіМ Алейнікова Марина Геннадіївна.