Тренінг «Інноваційно-інвестиційний розвиток ЄС»13 Липня 2015р.

Шановні колеги!

У відповідності до гранту Європейської Комісії (Фонд Жана Моне), кафедра європейської інтеграції (КНЕУ) проводить серію тренінгів, що орієнтовані на професорсько-викладацький склад ВНЗ, а також на практичних працівників, котрі цікавляться сучасним ЄС.

Перший з них – «Інноваційно-інвестиційний розвиток ЄС» (його реєстраційний номер 529031-LLP-1-2012-1-UA-AJM-MO) розпочнеться 02 листопада і триватиме до 06 листопада 2015 р.  Навчання безкоштовне. Тим, котрі успішно виконали програму видається сертифікат (українською та англійською мовами), що може бути підставою для зарахування як стажування.

Реєстрація здійснюється до 24 жовтня 2015 р. за електронною адресою кафедри європейської інтеграції – keint@kneu.edu.ua. У заявці на участь необхідно вказати українською і англійською мовами прізвище та ім’я, посаду та місце роботи, домашню адресу, контактний телефон та електронну пошту, назву тренінгу, а також стисле обґрунтування (українською чи російською мовами) доцільності Вашої участі у тренінгу. Відбір учасників відбудеться на конкурсній основі.

Тренінг проводять досвідчені експерти з питань європейської інтеграції.

Місце проведення – центральний корпус КНЕУ.

Увага! Кількість місць обмежена!

Довідки за телефоном (044) 371-61-45 або електронною поштою keint@kneu.edu.ua

Заявка на участь у тренінгу

«Інноваційно-інвестиційний розвиток ЄС»

Укр. мовою