П’ять причин, за якими слід обрати магістерську програму «Європейська інтеграція»13 Липня 2011р.

1.    Рівень кваліфікації професорсько-викладацького складу:

• всі курси спеціалізації викладають лише доктори та кандидати економічних наук;
  • кожний з викладачів має сертифікати з відповідного фахового спрямування, що видані університетами США, Німеччини, Франції, Великобританії, Бельгії та інституціями ЄС;
  • близько третини наукових праць, що публікуються членами кафедри, виходить за кордоном.

2.    Методичне забезпечення викладання:

• курс «Європейська інтеграційна політика» має унікальне методичне забезпечення (навчальний посібник → кейс стаді → практикум);
  • підручник «Європейський бізнес» розробляється разом з провідними французькими професорами та бізнес-консультантами. Магістранти отримують можливість оцінити різні підходи до ведення бізнесу в ЄС;
  • при викладанні дисциплін використовуються найсучасніші методи, що були апробовані спільно з National Council on Economic Education (США), фондом InWent (Німеччина), Лондонським Метрополітан університетом (Великобританія). Серед них: кейс-стаді, робота в малих групах, мозковий штурм, тренінг, інтерактивне навчання тощо;
  • індивідуалізація навчання (набір спеціалізації не перевищує чисельності однієї академічної групи). Ми вчимо всіх індивідуально, значна частина завдань виконується в on-line режимі.

3. Європейська кооперація магістерської програми:

Основним напрямком реалізації навчального плану упродовж 2011/2012 року буде розвиток дисциплін, що пов’язані з «Європейським бізнесом», а це надасть можливість випускникам працевлаштовуватись у провідних європейських компаніях, включаючи спільні підприємства. Значною мірою цьому сприятиме реалізація цілого ряду міжнародних проектів кафедри, зокрема:

• спільного проекту «Україна-Польща» щодо навчання двох-трьох магістрантів у Варшавському університеті на факультеті економіки та управління (англомовна програма без оплати за навчання, передбачається невелика стипендія);
  • спільної програми обміну студентами зі школою бізнесу Ліонського університету I.A.E.Lyon. Плата за навчання не перевищує 600€ на рік (англомовна програма, обов’язкова наявність сертифікату TOEFL, існує також можливість навчатися французькою мовою).

4. Диверсифікація перспективних баз практики та надання випускникам можливості працевлаштування у провідних європейських компаніях, включаючи спільні підприємства.

Свідченням високого рівня підготовки магістрів, що випускаються упродовж останніх шести років є їх працевлаштування: в

• органах державної влади (Міністерство закордонних справ України, Міністерство інфраструктури України тощо)
  • у провідних європейських міжнародних корпораціях: «Rehau», «Siemens» (ФРН), «Хілті ЛТД» (Україна-Ліхтенштейн), «AJC Development» (Франція), «FineTime LTD» (Великобританія) та ін.

5.    Інші переваги:

• кожен студент отримує міжнародний сертифікат Public Organization «European Integration Promotion Foundation» (англійською мовою), акредитованої фондом InWent (Німеччина)
  • ми уважно слідкуємо за кар’єрою кожного з наших випускників і допомагаємо йому в цьому

БРАТСТВО ВИПУСКНИКІВ ПРОГРАМИ ІНТЕГРУЄ
НЕ ТІЛЬКИ ЗНАННЯ, А Й ЛЮДЕЙ.