Виступ професора В. Чужикова у Верховній Раді України30 Червня 2016р.

8 червня 2016 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему "Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України".

Комітетом Верховної Ради з питань європейської інтеграції було запрошено більше трьох десятків провідних українських вчених-економістів, фахівців у сфері європейської інтеграції, представників місцевих органів влади прикордонних з ЄС регіонів, а також представників недержавних оранізацій та асоціацій регіонального співробітництва.

У своєму виступі Віктор Іванович зупинився на аналізі проблем економічної асиметрії прикордонних регіонів України та країн-учасниць ЄС, автором було запропоновано три стратегічних сценарії долання вищеозначених асиметрій.

Співавтором доповіді є доцент кафедри європейської інтеграції, докторант О.А. Федірко

Співробітництво з Верховною Радою України було високо оцінене головою підкомітету з питань регіонального і транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету ВР України з питань європейської інтеграції Народним депутатом України Юринець Оксаною Василівною.

Подяка Народного депутата України.