Тренінг «Модель європейського регіонального розвитку»13 Липня 2015р.

Шановні колеги!

Маю честь запросити всіх бажаючих взяти участь у спільному проекті ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та Фонду Моне (ЄС)«Модель європейського регіонального розвитку», метою якого є створення інноваційного за своєю суттю посібника «Регіональна політика ЄС», що фінансується Агенцією з освіти, культури та аудіовізуальної політики Європейської Комісії (проект 528395-LLP-1-2012-1-UA-AJM-CH).

Проект реалізується в формі тренінгу і ілюструє можливості застосування новітніх освітніх та наукових технологій в процесі створення конкурентних підручників європейського рівня. Кожний учасник отримає повну презентацію в електронному вигляді. Навчання проходить в два етапи (в вересні і в жовтні).

Крім цього:

- кожний учасник отримає європейський сертифікат;

- пройде повний курс підвищення кваліфікації (наукове і методичне стажування);

- стане співавтором новітнього посібника;

- буде залучений до європейської мережі фахівців через створення автономної мережі авторів;

- дізнається про всі «секрети» написання успішних проектів, що підтримуються Європейським Союзом.

Модератор – Проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків, завідувач кафедри європейської інтеграції ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», д.е.н., проф. Чужиков Віктор Іванович, Jean Monnet Professor

УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ БЕЗКОШТОВНА! ВІДБІР ПРОВОДИТЬСЯ ЗА АНКЕТНИМИ ДАНИМИ ТА АРГУМЕНТАЦІЄЮ РОЗМІЩЕНИХ У ЗАЯВЦІ ЕСЕ

Довідки за телефоном (044) 371-61-45 та за електронною поштою keint@kneu.edu.ua

14.09.2015 – 19.09.2015 (перший етап)

05.10.2015 – 10.10.2015 (другий етап)

Реєстрація є обов'язковою! У заявці на участь необхідно вказати українською і англійською мовами прізвище, ім’я, домашню адресу, контактний телефон, електронну пошту, назву тренінгу та своє обгрунтування (чому це важливо для Вас).

Чекаємо на Вашу участь!

З повагою,

В. І.Чужиков

Проректор з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків,