Перемога у Турнірі "Золотий актив України"!25 Травня 2017р.

23 травня 2017 року в навчально-тренінговому центрі ФЕіУ відбулося фінальне міжуніверситетське змагання за суперкубок серед кращих студентських команд турніру «Золотий актив України» (весняний сезон 2017 року) з використанням бізнес-симуляції «Титани Міжнародного Бізнесу».
 В бізнес-симуляцї  прийняли участь команди Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського та Національного університету "Києво-Могилянська Академія".
В конкурентній боротьбі під керівництвом к.е.н., старшого викладача кафедри європейської інтеграції Лещенко К.А. студентки 405 групи факультету МЕіМ нашого університету Мовчан Аліна, Калитенко Оксана  і Тропіна Марина посіли почесне 1 місце. Вітаємо переможців!