Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності «Міжнародна економіка»!26 Листопада 2015р.

20 листопада 2015 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся Всеукраїнський конкурс дипломних робіт зі спеціальності «Міжнародна економіка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр». З результатами конкурсу дипломна робота Любачівської Роксоляни Зіновіївни нагороджена дипломом за І місце. Захищена дипломна робота Циганенко Ганни Олександрівни нагороджена грамотою у номінації «за детальний аналіз діяльності підприємства»; захищена дипломна робота Звєздогляд Анастасії Олександрівни нагороджена грамотою у номінації «за практичну значимість роботи».